Açık Pzt- Cmt 08:00-22:00
Email kombitekirdag@gmail.com Telefon 0535 043 20 40

Kombi Arıza Onarım

Tekirdağ Kombi Teknik Servisi

Kombi Arıza Onarım Hizmetleri

Kombi elektrik-su ve doğalgaz ile çalışan bir cihazdır. Bu gereksinimlerinden bir veya birkaçının eksik olması halinde cihazınız arıza verecektir. Bu bileşenler ile ilgili eksiklikler giderildikten sonra kombinizin reset düğmesine bastığınızda eğer cihazınız çalışmıyorsa bu durumda teknik destek almanız gerekebilir. Tekirdağ ilinde kombi arıza onarımı gerekli durumlarda hizmetinizdeyiz.

Kombi arızası yerinde tespit edilir, hızla onarım süreci ve ihtiyaçlar belirlenerek çalışır şekilde ürün teslim edilir. Servisimiz onarım hizmetlerinin yanında bakım ve montaj hizmetleri de vermektedir.

Kombi arıza tamir

Biz uzman bir ekibiz

Alanında uzman ekibimiz ve teknisyenlerimizin tamamı kombi ve doğalgaz temelli sistemlerin ve tesisatların planlama, kurulum ve bakım onarım gibi konuların tamamında yetkinlik belgesine sahip kişilerdir. Kombi arızalarının yetkisiz kişilerce kurcalanması veya tamir edilmeye çalışılması ciddi hasarlara sebep

olabileceğinden ötürü işlerinizi yetkili servislere yaptırmanızı şiddetle tavsiye ederiz. Bazıları tespit edilemeyecek kadar küçük hatalar bile bir süre sonra çok ciddi masraflara yol açmaktadır. Biz işinde profesyonel olan, maliyet ve uzun ömürlü çözümlerimizle size en iyi alternatifleri sunarız.

kombi çalışma kontrolü

Çalışma Kontrolü

Öncelikle arızalı cihaz normal prosedürüne göre çalıştırılır. Arızasına sebep olan eksikliğin veya problemin tespiti için öncelikle gözlem ve duyular kullanılır.

Arıza Tespiti

Kombi cihazınızın çalışmasına engel olan husus tespit edilmeye çalışılır. Modern cihazlar yardımıyla gerekli ölçümler yapılarak arızanın nokta atışı teşhisi yapılır.

kombi arıza onarım fiyat teklifi

Fiyat Teklifi

Arızası tespit edilen kombi için çözüm yolları üretilir. Parça veya kart değişimi gibi alternatiflerin tamamı değerlendirilerek işçilik dahil fiyat verilir.

kombi onarım alternatifleri

Onarım Çözümleri

Değerlendirilen çözüm önerilerinden özellikle maliyet ve kullanım ömürleri karşılaştırılarak müşteriye bilgi verilir ve buna göre onarıma geçilir.

kombi tamirat işlemleri

Tamirat İşleri

Planlanan çözüm odaklı malzemelerin de temin edilmesinden hemen sonra tamirata başlanır ve cihazın aktif çalışması sağlanır.

kombi çalışma kontrolü

Çalışma Kontrolü

Yapılan onarımdan sonra kombiniz mutlaka belli bir süre tekrar çalıştırılarak randımanlı çalışıp çalışmadığı sürecin başındaki şekilde kontrol edilir.

kombinizin çalışır teslimi

Teslim

Cihazın ilk günkü gibi çalıştığından emin olunduktan sonra cihaz onarım aşaması sona erer ve ürün teslimi en kısa sürede ve başarıyla yapılır.

onarım sonrası geri dönüş

Geri Dönüş

Hizmet verdiğimiz müşterilerimizin keşif, onarım ve hizmet sonrası süreçler hususunda geri dönüşleri alınarak verilen hizmet kalitesinin arttırılması amaçlanır.

1000
Mutlu Müşteri
1000
Tamamlanan İş
0%
Memnuniyet
0
Yıllık Birikim

Kombi Arıza Onarım

Herhangi bir soru sorun veya keşif talepleriniz için bize ulaşmaktan kesinlikle çekinmeyiniz. Tekirdağ Kombi Arıza Onarım işleriniz için Tekirdağ Kombi Servisi 7/24 hizmetinizdedir.

 Email     kombitekirdag@gmail.com

Telefon 0535 043 20 40