Açık Pzt- Cmt 08:00-22:00
Email kombitekirdag@gmail.com Telefon 0535 043 20 40

Petek Temizliği

Tekirdağ Kombi Teknik Servisi

Petekler; kombinizin ürettiği ısının evinizin bölümlerine dağılımını ve ısının istenilen seviyede hizmet vermesini sağlayan başlıca faktörlerdendir. Teknik olarak kombi tarafından doğalgaz ile ısıtılan suyun tesisatlar yoluyla peteklere iletilmesiyle üretilen ısının verimliliği ve kalitesi tamamen petek temizliğine bağlıdır. Temiz petekler için Tekirdağ bölgesindeki en büyük ve en uygun yetkili servisi Tekirdağ Kombi Servis’dir.

tekirdağ petek temizliği ayrıntılı

Petek Temizliği Hizmetleri

Kombinizin ve peteklerinizin uzun yıllar verimli çalışmasını sağlayan en önemli faktörlerden biri düzenli temizlik ve bakım hizmetleridir. Petek temizliği genelde ciddiye alınmayan ve sorun olmadıkça kolaylıkla istenen bir hizmet değildir ancak yapılan araştırmalar sonucunda kombi ve doğalgaz tesisatınız ve peteklerinizin tamamını tam bir sistem olarak düşündüğümüzde peteklerimizde uzun yıllar biriken kir ve pasın kombi ve sistemin tamamında kalıcı hasarlar verdiği ortaya çıkmıştır.  Tekirdağ petek temizliği hizmetlerinizde yetkili servisiniz bir telefon kadar yakınınızdadır.

Kaliteli Hizmet, Uygun Fiyat

Uygun fiyatlı alabileceğiniz bir çok petek temizliği hizmetinin içinde sizin için en iyisini seçmek bazen çok zor olabilir. Üstelik fiyat sebebiyle tercih edeceğiniz firmalar temizliği tamamen yapmayı bırakın, kalitesiz işçilikle odalarınızı batırabilir ve parkeleriniz şişebilir.

Tekirdağ Kombi Servisi teknisyenleri banyonuzdan tesisatınıza girerek tamamen ilaçsız bir temizlik gerçekleştirir. Petek temizliği bittikten sonra ısı yalıtımını sağlamak üzere sistemin içine özel kimyasallar sıkılır. Tüm bu hizmetlerimiz yetkili ve eğitimli personellerimiz tarafından yapılarak uygun fiyat garantisi verilmektedir. Kaliteli hizmet ve uygun fiyat için bize ulaşın.

Petek Temizliği Öncelikle Kombinizi Korur

Kombi ve petekler sürekli bir devir daim içinde çalışmaktadır. Uzun yıllar bakımsız ve temizlenmeyen petekler direkt olarak kombinizi de etkiler. Temizlenmeyen pis ve paslı sular peteklerinizden olduğu gibi kombinizin de sürekli olarak içinden geçmeye çalışır. Pas; cihazlarınızın da paslanmasına ve boruların tıkanmasına sebep olabileceği gibi ısıyı da tutmamaya başlar. Böylece daha fazla doğalgaz harcamanıza rağmen peteklerinizden yeterli ısıyı alamazsınız. 

Doğru temizlik önce kombinizi; dolaylı olarak sizi korur.

Teklif Alın

Bir telefon ile temizlik süremizi ve fiyat konusunda teklifimizi duymayı istemez misiniz? Uygun fiyat garantisi bizde.

Tarih Belirleyin

Fiyat teklifimiz sonrasında temizlik için uygun olabileceğiniz gün ve saati belirleyerek bizden randevu alabilirsiniz.

Temizleyelim

Belirttiğiniz gün ve saatte Tekirdağ Kombi Yetkili Servis teknisyenleri ve teçhizatları evinizde olur, temizliğinizi yapar.

Garantili Teslim Edelim

Temizlik sonrası odalarınızda ve peteklerinizde herhangi bir sorun ve şikayet durumunda anında yanınızdayız.

1000
Mutlu Müşteri
1000
Tamamlanan İş
0%
Memnuniyet
0
Yıllık Birikim

Petek Temizliği

Herhangi bir soru sorun veya petek temizlik talepleriniz için bize ulaşmaktan kesinlikle çekinmeyiniz. Tekirdağ petek temizlik işleriniz için Tekirdağ Kombi Servisi 7/24 hizmetinizdedir.

 Email kombitekirdag@gmail.com

Telefon 0535 043 20 40